Aqua Sport

ספארי צלילה בסיני - מכתבי תודה

ספארי צלילה בסיני


  

ספארי צלילה בסיני

 לכב'                        אקווה ספורט
הנדון: מכתב תודה

שלום רב
בשבוע שעבר השתתפנו, חברי ואני, בספארי צלילה לדהב.
ברצוני להודות לכם על ספארי מעולה. התכנון, הביצוע, הצלילות, הספינה, האוכל והשרות היו כולם מעולים.
מאד מאד נהנינו.במיוחד הייתי רוצה לציין את אליאס הדייבמאסטר.

אליאס הפגין מקצועיות לכל אורך הדרך, מקליטתנו בספינה מאוחר בלילה, דרך התדריכים, הצלילות עצמן וכלה בטיפול האישי והאנושי מאד שקיבלנו, לכל בעיה שהעלינו.
מאד מרגש לראות אדם עם נסיון רב שנים כשל אליאס, שעדיין מתלהב, משקיע ונותן את כל כולו לעבודתו, ללא לאות, כאילו זה יומו הראשון במקצוע.
תודה רבה ויישר כוח
שגיא פברי, יוסי פז, רתם ספיר.


קישור לקליפ מהספארי שקיבלנו מאורחים מרוצים (שווה צפיה) - יולי 2009
http://www.youtube.com:80/watch?v=-LRidZxmZ4Y


שמעון היקר, ואליד, מוחמד וצוות ספארי צלילה
ארקדי דוכין שר באחד משיריו "אין לי מילים לתאר את האושר הזה". ובאמת מילותיי צרות מלהכיל את האושר שחוויתי בסוף השבוע האחרון, בספארי צלילה בסיני. החל מעלייתנו על סיפון היאכטה, בכל פעם שירדתי למים, ובערבים הקסומים. זכיתי להכיר צוות נהדר ומדריכים מיומנים, מקצועיים, אצילי נפש ועדינים, שהפכו את החוויה לבלתי רגילה.אני פרח צלילה צעיר, מהקורס הגעתי ישר לספארי צלילה הראשון שלי, ומכל בחינה שהיא היה נהדר ולא יתואר. ואליד המדריך היה צמוד אלי, חלק איתי מניסיונו הרב, צלל איתי יד ביד כשהייתי מפוחדת, עזר לי לעבור את הזרם ולשנייה לא הסיר עיניו ממני. והיו משברים ופחדים, ובעיות עם המסכה וקצת בכי. את היום הראשון סיימתי בצלילה בעייתית במיוחד, בגלל התקף פאניקה שחטפתי מתחת למים. ואליד עלה איתי אל פני המים ובעדינות ורגישות רתם אותי לחזור מתחת למים. במידה רבה הוא הציל את יום הצלילות השני שלי, כי למחרת החלטתי שאני מפסיקה "לעבוד" בלצלול ומתחילה ליהנות. אלמלא רגישותו וניסיונו יכול להיות שהייתי מפתחת פחדים ולא נהנית מהספארי עד תומו. ביום השלישי צללתי כבר כמו דגיגה במים, והבנתי שצלילה זה עניין של ניסיון וצריך לתת לזמן זמן,  אבל הטיפים של ואליד וההדרכה הצמודה עשתה את ההבדל.הצוות הנפלא תמך ושירת אותנו במצוינות, המדריכים גרמו לנו להרגיש בטוחים ודאגו ללא לאות ובכובד ראש לבטיחות הצלילה ולשלומנו.מבחינתי זוהי תחילתה של התמכרות נפלאה... עד עכשיו, שלושה ימים אחרי, אני משחזרת את החוויה שלא תאומן, בציפייה לפעם הבאה.אני מאחלת לעצמי שאדע לשחזר בחיי היום יום, מחוץ למי סוף, את האושר שחוויתי.תודה רבה על כל רגע של שלוות נפש מופלאה,
רות שקדי    יולי 2008

 

אקווה ספורט מועדון צלילה אילת וטאבה

שלום רב,
אמש חזרתי מספארי צלילה בסיני בהדרכתו של אליאס וברצוני לשתף אותכם במקצת בהרגשתי. תחילה אני רוצה לציין את אדם שהקשיב בטלפון כבר מהשיחה הראשונה וטרח והתאמץ שנצא מרוצים. אדם הצלחת זה קרה! שנית אני רוצה להודות לכם שנפלה בחלקי החוויה ליהנות מהיכרות עם בן אדם קודם כל בן-אדם ולאחר מכן מדריך למופת- אליאס. איזה כיף לראות אנושיות כזאת מבן אדם לצד מקצועיות,הרגשתי שהוא דאג שכל אחד ירגיש בנוח ושתהיה אווירה טובה במהלך כל הספארי. ימים רבים אני עוד יתבשם על הצלילות והמקומות המרהיבים שביקרנו בהם, ולא ישכח את הדולפינים שקיפצו מהמים, כאילו אליאס קרא את המפה והניח דובדבן על הקצפת. וכמובן לא נשכח את צוות העובדים החרוץ על האנייה שתיקתק לוגיסטיקה והיה נעים.
תודה רבה ושבוע טוב,
אילון קוטלר  יוני 2008

 

Aqua Sport Eilat & Taba

 

ידידי
תודה גדולה על סאפרי מאורגן להפליא על חוויות הצלילה ,איכות הצוות ומסירותו ,ללא גבול על האכל ,ואפילו על 2 ימי השטיל......... ויותר מכל תודה ענקית לאליאס שראוי לכל ציון לשבח על המיומנות,מקצוענות,סבלנות אין קץ,ועל היותו אדם כל כך מיוחד!!!!!! אין ספק שניפגש בסאפרי הבא!!!
תודה ענקית על הכל ולך אישית על הציוד הנהדר שמכרת לי
דוני זוסמן  20.5.08 

 

 

 

הי אדם,
רק רציתי להודות לך על חופשת הפסח הטובה ביותר שהיתה לי זה שנים.   כל כך נהנתי מהספארי שפשוט התבאסתי לחזור הביתה. בהתחלה היו אצלי הרבה חששות גם מפני שבאתי ללא הבאדי שלי אך כל אלו התבדו במהרה. תנאי המגורים, האוכל, הצלילות, המדריכים, החבר'ה והשירות היו מעבר למצופה. אני מתכנן לחזור על הספארי כנראה גם בסוכות.
 תודה שוב ונתראה בקרוב.
מיכאל גרין  3.5.08

ספארי צלילה בסיני

 

סיכום הספארי הראשון לשנת 2008.
צל"ש - השיפוץ של הספינה מוצלח מאוד והדק העליון ודק הצוללים נוחים יותר ומהנים. הצוות פשוט מצוין. במיוחד חמאדה הקפטן, הטבח (ראה הסעיף הבא) וכמו תמיד מוחמד. גם כל שאר הצוות היו אחלה, היו ברקע כך שלא הפריעו אבל היו זמינים כמעט תמיד. האוכל- מהטובים שפגשנו בספארים בסיני. גם המגוון וגם הכמות, מקווה שעבור 14 איש יוסיפו בכמות. התאים והנקיון - טוב מאוד. מזגן עם שלט בכל חדר- נהדר. סה"כ היה ספארי מצויין ושיפור הליקויים יהפוך אותו לאופרציה מעולה ולא רק טובה מאוד !
רוני וקסמן ושוקי מינטוס  7.4.08

 

Diving Safari Sinai


אדם שלום,
בשתי מילים, היה נפלא. בשם כל הקבוצה, המון תודה על החוויה הנפלאה והבלתי נשכחת (לטובה כמובן) שחווינו בארבעת ימי הספארי.צוות האנייה היה אדיב ביותר ומיומן מאוד, במיוחד הקפטיין שידע להשיט את האנייה בים הקשה במיומנות גבוהה. ניכר על שני המדריכים, שי וטאמר,שהם מקצועיים ואחראיים ביותר, מכירים את האתרים היטב ובעלי יחסי אנוש מעולים ושמרו בקפדנות  על כללי הבטיחות. הצלילות היו מעולות, האתרים עשירים ביותר ונהנינו מכל רגע. בסה"כ, הספינה נוחה מאוד ל-14 צוללים. אמנם התאים קטנים (למעט 1) אבל נוחים. חדר האוכל והסיפון העליון נוחים מאוד, סיפון הצלילה קצת צפוף אם כל האנשים יורדים ביחד. אני חושב שאם ימקמו את הספסלים עם המכלים בצדדים בצורת "ח" יהיה יותר מקום אבל שוב זה לא עד כדי כך נוראה, הסתדרנו טוב. לגבי האוכל,  הרי זה עניין של גיל, טעם וגם של ניסיון העבר בספאריים קודמים בסיני.(תמיד אפשר טוב יותר) בסופו של דבר, כבר אמרתי בהתחלה, היה מעולה ואין ספק שנחזור על זה. נשתמע.
גדיאל קדרון   29.10.07

אקווה ספורט


אדם היקר שלום,
תודה-תודה-תודה. באנו יום למחרת הספארי להגיד לך תודה ולצערנו לא היית במועדון. כל הטיול היה מושלם, והכל בזכותך ובזכות הצוות המדהים של אקווה ספורט. אנא מסור את תודתנו לטליה, יובל, גבע וכמובן לשי שבלעדיו הצלילות וכל הטיול היה פחות כיף. שוב תודה ואני בטוחה שנפגש בהמשך, יום נפלא בברכה חמה, 
רוני קרבלניק ועדי בן ברון   17.10.07

 

 

 


ערב טוב אדם!
מה שלומך? כמה מילים על סוף השבוע שבין 20.06.2007-23.06.2007 בספארי צלילה בסיני. לאחר התלבטויות שלי האם לנסוע או לא לבד ו/או עם חבר או חברה, החלטתי לפוש לי לבדי, ולרגע איני מצטערת. הספארי צלילה היה פשוט מדהים, החל מהחברה שהגיעו, 4 אירים אנגליה אחת והיינו 6 חברה ישראלים, נמרצים ומגוונים. צוות הספארי החל מרז פינטו המדריך הישראלי, חוסאם המדריך המצרי ששלטו מה שנקרא בחומר המיועד, הם היו פשוט מעולים, רגועים, מציאת האתרים במיידית מבלי לחפשם, בקיצור היו מקצוענים אמיתיים, ואכן במקום לעשות 10 צלילות, עשינו 11 צלילות, הוספנו עוד צלילת בין ערביים עד לחשיכה כמעט מוחלטת, אין מילים בפי להביע את ההנאה הן מהצוות המקצועי רז וחוסאם שממש קראתי להם צוות לעניין ובל נשכח את הצוות המצרי שפיקד על היאכטה, החל מעובד היאכטה שפינק אותנו עם שתיה לאחר כל צלילה  ועוגיות מלוחות, ותמיד עם חיוך, בוקר טוב, ערב טוב וכו' ובהמשך הצוות שעזר לנו לצוות מהמים עם כל הציוד הכבד, הצוות שעבד במטבח, עם כל טלטלות הים, הצליחו להעניק לנו ארוחות מגוונות וטעימות שהיו טעימות להפליא, וזאת על אף התנאים הלא כל כך קלים, צפיפות המטבח, החום וטלטלות הים וכלה בסקיפר, ממש הנאה צרופה בקיצור, ספארי מדהים, עם צוות מעולה שכל אחד ידע את מקומו ותפקידו והצלילות באתרים מדהימים ויפים,מי יתן וירבו כמוכם,אמליץ בחום ומכל הלב.
שירי טובה פאר  25.6.07

 לפרטים והזמנות ספארי צלילה ניתן לפנות דפנה בטל. 0577727040
או במייל info
@aqua-sport.com

 חזרה לספארי צלילה בסיני

אקווה ספורט בינלאומי
מרכז צלילה לים סוף (1962) בע"מ
טל.6334404 08 פקס.6333771 08 
צור קשר Contact Us

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
תגובות
1. רוני (12/05/2010 21:38:15)
דרונט בניית אתרים